PR100237
Manufacturer
KUNBUS GmbH
VIGOR # :
Description
DMX
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
PR100237 PDF
Type Description
Series:-
Package:Retail Package
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:DeviceNet™, EtherNet/IP™, EtherCAT®
Frequency:-
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, RS-485
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BMS-1WIRE
BMS-1WIRE
BMS INTEGRATED T AND TH MONITOR
ZETA-NSP-LTE1 (EU) STARTER KIT
ZETA-NSP-LTE1 (EU) STARTER KIT
ZETA 4G(LTE) CAT 1 / 3G/2G EU FR
MTR-LNA7-B07
MTR-LNA7-B07
ROUTER LAN LTE CAT 4 MTR V. 5.0.
RMCF0201FT2K20
RMCF0201FT2K20
RES 2.2K OHM 1% 1/20W 0201
CCD-208B100KK72
CCD-208B100KK72
CAP CER 10PF 250V Y5P RADIAL