WR21-U92A-DE1-TB
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA+
DataSheet
WR21-U92A-DE1-TB PDF
Type Description
Series:Digi WR21
Package:Box
Part Status:Obsolete
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz