MTCDT-LAT1-246A-915-US
Description
LTE AEP PROGRAMMABLE GATEWAY W/M
DataSheet
MTCDT-LAT1-246A-915-US PDF
Type Description
Series:MultiConnect® Conduit™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Gateway
Modulation or Protocol:802.11a/b/g/n, Bluetooth, HSPA+, LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, USB
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):100Mbps
Features:IoT Gateway
Quantity Unit Price Ext. Price
MT9234SMI-L-92
MT9234SMI-L-92
MODEM V.92 SRL DATA V.34 FAX3.3V
WR44-00G1-WE1-RD
WR44-00G1-WE1-RD
ROUTER ETHERNET NO WIFI
WR44-L1G4-CE1-MD
WR44-L1G4-CE1-MD
CELLULAR ROUTER EMEA/APAC WR44
MAC800
MAC800
MACHINERYMATE800 VIBRATION MONIT
MTCDT-LAT1-246A-915-US
MTCDT-LAT1-246A-915-US
RN732BTTD1561B10
RN732BTTD1561B10
RES 1.56K OHM 0.1% 1/8W 1206
ELFH0616G
ELFH0616G
5MM/.197" VERT HDR OPEN ENDS GRN