WR44-U900-CE1-RD
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL WR44
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
WR44-U900-CE1-RD PDF
Type Description
Series:Digi WR44
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz