WR44-U900-FE2-SW
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
DataSheet
WR44-U900-FE2-SW PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz