MTCDT-LVW2-247A-915-US
Description
LTE AEP PROGRAMMABLE GATEWAY W/M
DataSheet
MTCDT-LVW2-247A-915-US PDF
Type Description
Series:MultiConnect® Conduit™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Gateway
Modulation or Protocol:802.11a/b/g/n, Bluetooth, HSPA+, LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, USB
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):100Mbps
Features:IoT Gateway
Quantity Unit Price Ext. Price
WR44-L600-CE1-RD
WR44-L600-CE1-RD
CELLULAR ROUTER AT&T 4G/3G
X2E-Z1R-H1-A
X2E-Z1R-H1-A
CONNECTPORT X2E SE 3G
WR21-001B-DE1-SU
WR21-001B-DE1-SU
ROUTER ETHERNET RS232
M83723/95W24616
M83723/95W24616
CONN PLUG FMALE 61POS CRIMP
BZT03D24-TR
BZT03D24-TR
TVS DIODE 19.4V 34.6V SOD57
MTCDT-LVW2-247A-915-US
MTCDT-LVW2-247A-915-US
2M801-008-26NF5-3SA
2M801-008-26NF5-3SA
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP