WR21-U91A-DE1-TH
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
WR21-U91A-DE1-TH PDF
Type Description
Series:Digi WR21
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Router
Modulation or Protocol:EDGE, GPRS, HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz