WR44-U900-CE1-RK
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL WR44
DataSheet
WR44-U900-CE1-RK PDF
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz