BB-SR30510010-SWH
Description
ROUTER LTE,2E,USB,2I/O,SD,2S,W,
DataSheet
BB-SR30510010-SWH PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LX60_1104580
LX60_1104580
ROUTER LTE NA DC CABLE
AB7675-F
AB7675-F
ETHERNET/IP TO INTERBUS
PROFINET I/O TO PROFIBUS DP-V0
1812J0160391KCT
1812J0160391KCT
CAP CER 390PF 16V C0G/NP0 1812
VJ0603V563ZXQPW1BC
VJ0603V563ZXQPW1BC
CAP CER 0.056UF 10V Y5V 0603