QUARTZ-LITE-G21-UMTS(EU) + ACC
Manufacturer
Siretta
VIGOR # :
Description
MICA ROUTER 3G/UMTS(EU) (NO WIFI
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
QUARTZ-LITE-G21-UMTS(EU) + ACC PDF
Type Description
Series:Mica
Package:Box
Part Status:Active
Function:Router
Modulation or Protocol:GPS, UMTS
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz