MTCAP2-915-042A-POE
Description
ETHERNET ONLY ACCESS POINT 8-CHA
DataSheet
MTCAP2-915-042A-POE PDF
Type Description
Series:MultiConnect® Conduit
Package:-
Part Status:Active
Function:Access Point
Modulation or Protocol:LoRa
Frequency:915MHz
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MTCDTIP2-EN-B11UKP-L1M
MTCDTIP2-EN-B11UKP-L1M
ETHERNET ONLY MPOWER PROGRAMMABL
TEKL-G244A-L915US
TEKL-G244A-L915US
FOR ENTERPRISE AND LIGHTWEIGHT I
LX40_1104180
LX40_1104180
ROUTER LTE M/NB-IOT GLOBAL DC
K272K15X7RH53L2
K272K15X7RH53L2
CAP CER 2700PF 100V X7R RADIAL
Q-3C03O000R036I
Q-3C03O000R036I
SMA-SP/SMB-SJB G316D 36I
FTA-100-104
FTA-100-104
LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS