WR21-R52A-DE1-TB
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
CELLULAR ROUTER EMEA GSM-R
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
WR21-R52A-DE1-TB PDF
Type Description
Series:Digi WR21
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz