WR41-U900-NA1-SW
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
WR41-U900-NA1-SW PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+, WLAN
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz