MT2492SMI-L-22-SP
Manufacturer
Multi-Tech Systems, Inc.
VIGOR # :
Description
MODEM V.22BIS SERIAL DATA 3.3V
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
MT2492SMI-L-22-SP PDF
Type Description
Series:SocketModem®
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Function:-
Modulation or Protocol:-
Frequency:-
Applications:-
Interface:Serial
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WR41-00I1-DA1-SW
WR41-00I1-DA1-SW
ROUTER ETHERNET ISDN
BT-6601-BM-AC
BT-6601-BM-AC
CDMA EVDO A
MT9234MU-CDC-XR-CP
MT9234MU-CDC-XR-CP
MODEM V.92 V.34 DATA/FAX WORLD 2
1825J2000223GCR
1825J2000223GCR
CAP CER 0.022UF 200V C0G 1825
FF-402
FF-402
FACEPIECE RESPIRATOR MASK 1=1PC
TW-DIY-5002
TW-DIY-5002
TEMPERATURE METER KIT DIY W/CASE
MT2492SMI-L-22-SP
MT2492SMI-L-22-SP
MODEM V.22BIS SERIAL DATA 3.3V