SN-6800-XX
Manufacturer
Red Lion
VIGOR # :
Description
ROUTER 3G GSM UNIV MOLEX CABLE
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
SN-6800-XX PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:-
Modulation or Protocol:-
Frequency:-
Applications:-
Interface:-
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DN-900EPSK
DN-900EPSK
WIRELESS MODEM
BT-5600V2-VZ
BT-5600V2-VZ
3G EVDO CM WITH GPS, VZ
RAM-9701-GE
RAM-9701-GE
RAM 9000 CELLULAR RTU WITH, GENE
1210J1000682JFR
1210J1000682JFR
CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1210
PAT-05-DD-B-30-S-9
PAT-05-DD-B-30-S-9
SCA-SCA SM 3MM YELLOW SIMPLEX 5M