POE-INJ-1000-DINX
Manufacturer
Tycon Systems, Inc.
VIGOR # :
Description
GIGABIT POE INJECTOR/SPLITTER. I
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
POE-INJ-1000-DINX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:PoE Injector/Splitter
For Use With/Related Products:Ethernet, RJ45
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RAM-6600-VZ-MX
RAM-6600-VZ-MX
MODBUS,1ETH,1SER,CDMA EVDO
UTILITY WAN EDGE-1 OEM
BB-UH401SL-2KV
BB-UH401SL-2KV
USB TO USB 1 PORT ISOLATOR - 2KV
C0805C106K8RACAUTO
C0805C106K8RACAUTO
CAP CER 10UF 10V X7R 0805
RC1180-MSM
RC1180-MSM
RX TXRX MOD ISM < 1GHZ CAST SMD