301-1010-74-C25
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
HUBPORT 7C AUTO
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
301-1010-74-C25 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONSOLE SERVER 16PORT DC
X2E-Z4C-W1-CV-B
X2E-Z4C-W1-CV-B
CONNECTPORT X2E ZB
BB-00-00252
BB-00-00252
USB 2.0 RANGER 2212-2 PORT, CAT5
C0805C391J3RACTU
C0805C391J3RACTU
CAP CER 390PF 25V X7R 0805
28395
BIT SET PHIL SLOT XENO HDL 7PC
AP7315Q-33W5-7
AP7315Q-33W5-7
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT25