012-66000R
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
X-Cite lamp
Catalog
Accessories
DataSheet
012-66000R PDF
Type Description
Series:X-CITE®
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Lamp
For Use With/Related Products:X-CITE® 200DC
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VCMS
VCMS
STAND FOR VC-04 CAMERA
26800B-521
26800B-521
ARBOR TILTABLE 25MM DIAMETER
810-00033X
810-00033X
X-Cite adaptor
B82141A1182K009
B82141A1182K009
FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM
TPSMA16AHE3_B/H
TPSMA16AHE3_B/H
TVS DIODE 13.6V 22V DO214AC
SiT3373AC-1E2-25NB256.000000T
SiT3373AC-1E2-25NB256.000000T
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL