ALRO5-45-B
Description
LAMP MAG 5" LED 3.5 DIO 120V
DataSheet
ALRO5-45-B PDF
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:120V
Lens Style/Size:3.5 Diopter (1.88x), 5.00" (127.00mm) Diameter
Bulb:LED
Arm:45.00" (1143.0mm)