82400-4-UV
Description
LAMP MAGNIFIER UV LED 43"
DataSheet
82400-4-UV PDF
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:100 ~ 240V
Lens Style/Size:4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Bulb:LED, White, UV
Arm:43.00" (1092.2mm)