OL11-SL10BB-4W
Description
10MM FLEX RGB BOARD-TO-BOARD CON
DataSheet
OL11-SL10BB-4W PDF
Part Status:Active
Accessory Type:-
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PMI BASE 11/16 NEON BAY SOLDER
CNX_B_X_4_2_06
CNX_B_X_4_2_06
3MM CABLE ASSY
CNX_410_018_E02_4_1_24
CNX_410_018_E02_4_1_24
LED CBL ASSY 5MM 0.5W W/BK 24"LD