OAI-80038AA-2012-A
Manufacturer
Kyocera Display
VIGOR # :
Description
INTERFACE CABLE
Catalog
Accessories
DataSheet
OAI-80038AA-2012-A PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Connector
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
STANDARD MINI ZENIGATA HOLDER PB
ALCF-P ABR2 20.43"X 12.78"
MOUNTING DEVICE 16 X FERRULE POF
2220Y2000273FCR
2220Y2000273FCR
CAP CER 0.027UF 200V C0G 2220
FX8RPJNJNXNF075
FX8RPJNJNXNF075
OM3 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU
BR95080-WMN6TP
BR95080-WMN6TP
IC EEPROM 8KBIT SPI 5MHZ 8SO