OL11-SEN10XB-2
Description
10MM FLEX CLEAR WIRE-TO-BOARD CO
DataSheet
OL11-SEN10XB-2 PDF
Part Status:Active
Accessory Type:2 Position Connector
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE PWR CORD DC JST 300MM