CL2FLEX10
Manufacturer
Dialight
VIGOR # :
Description
CL2 FLEX CABLE 10"
Catalog
Accessories
DataSheet
CL2FLEX10 PDF
Type Description
Series:CL2
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:Cable - Connector, Flexible
For Use With/Related Products:LED
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NARROW RIBBON CABLE FOR 4162125
CA11539_TITANUM-M-C
CA11539_TITANUM-M-C
ASSEMBLY ROUND 1 POS 26MM D 15.1
SWITCH CAP YELLOW
LM75-20B48
LM75-20B48
AC DC CONVERTER,76.8W, 48VDC
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 7'
SM3F-121CS-ACTEL
SM3F-121CS-ACTEL
ADAPTER MODULE 121CSP
CL2FLEX10
CL2FLEX10
CL2 FLEX CABLE 10"