HFBR-CUS100Z
Manufacturer
Broadcom
VIGOR # :
Description
CABLE POF
Catalog
Accessories
DataSheet
HFBR-CUS100Z PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:Fiber Optic Cable
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PMI T-1 3/4 INCAND WHITE UNFROST
PMI BASE PRESS TO TEST
CT8100
CT8100
LINKING CABLE 6WAY PLUG 100MM
B22KV-AC
B22KV-AC
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
ES2DFS M3G
ES2DFS M3G
35NS, 2A, 200V, SUPER FAST RECOV