ULCD-43PT-AR
Description
4.3" LCD PACK FOR ARDUINO W/ADAP
DataSheet
ULCD-43PT-AR PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.00mm W x 53.90mm H