NHD-2.7-12864WDW3-M
Description
2.7 WHITE GRAPHIC OLED MOLEX CON
DataSheet
NHD-2.7-12864WDW3-M PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
Viewing Area:63.41mm W x 32.69mm H