ATM0177B5
Description
1.77" TFT LCD 128 X 160
DataSheet
ATM0177B5 PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.77" (44.96mm)
Viewing Area:28.03mm W x 35.04mm H