NHD-1.45-160128G
Description
1.45" FULL COLOR OLED GLASS
DataSheet
NHD-1.45-160128G PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:Transflective
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.45" (36.83mm)
Viewing Area:30.78mm W x 25.02mm H