NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T
Description
3.5" SUNLIGHT READABLE TFT RESIS
DataSheet
NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:71.82mm W x 55.05mm H