GTT50A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5
Description
LCD TOUCH TFT 5.0" USB
DataSheet
GTT50A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 PDF
Type Description
Series:GTT50A
Package:Tray
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:111.80mm W x 68.80mm H