EA TFT052-41ATS
Description
LCD MOD GRAPH 480X128 W/ BACKLIT
DataSheet
EA TFT052-41ATS PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5.2" (132.08mm)
Viewing Area:133.40mm W x 39.40mm H