SK-GEN4-35DT-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320
DataSheet
SK-GEN4-35DT-AR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:49.00mm W x 73.40mm H