AOC128128A0-1.50W
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
1.50'' 128X128 RGB COLOR
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOC128128A0-1.50W PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.5" (38.10mm)
Viewing Area:28.85mm W x 28.86mm H