E43RG54880LWAM400-C
Description
4.3" IPS TFT CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
E43RG54880LWAM400-C PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:56.16mm W x 93.60mm H