GEN4-ULCD-70D-CLB
Description
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
DataSheet
GEN4-ULCD-70D-CLB PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.00mm W x 85.92mm H