E2287CS091
Manufacturer
Pervasive Displays
VIGOR # :
Description
DISPLAY 2.87" AURORA MB
DataSheet
E2287CS091 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.9" (73.66mm)
Viewing Area:66.90mm W x 29.06mm H