INT070ATFT
Description
LCD DISP TFT 7.0" 800X480
DataSheet
INT070ATFT PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.08mm W x 85.92mm H