4DISCOVERY-35
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
LCD 3.5" TFT DIABLO16 RS485 ENCL
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
4DISCOVERY-35 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.90mm W x 73.40mm H