EVE2-43G-BLM-TPC
Description
BACK LIGHT BLM TOUCH TPC
DataSheet
EVE2-43G-BLM-TPC PDF
Type Description
Series:G
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H