SK-43PT-AR
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-43PT-AR PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Not For New Designs
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.00mm W x 53.90mm H