EVE2-38A-BLH-TPR
Description
DISPLAY LCD TFT TOUCH RES 3.8" E
DataSheet
EVE2-38A-BLH-TPR PDF
Type Description
Series:EVE2
Package:Box
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.8" (96.52mm)
Viewing Area:96.84mm W x 25.10mm H