TCG043WQLBAAFA-GA50
Description
LCD TFT DISPLAY WQVGA 4.3"
DataSheet
TCG043WQLBAAFA-GA50 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H