GEN4-ULCD-43DT-SB
Description
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
DataSheet
GEN4-ULCD-43DT-SB PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H