EVE3-70A-BLM-TPR-F32
Description
7.0" 800X480 PIXEL RESISTIVE TOU
DataSheet
EVE3-70A-BLM-TPR-F32 PDF
Type Description
Series:EVE3
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:153.84mm W x 85.63mm H