NHD-3.5-320240MB-ASXN-T
Description
3.5" MOUNTABLE SUNLIGHT READ RES
DataSheet
NHD-3.5-320240MB-ASXN-T PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H