DLC0096DNOG-W-5
Description
0.96" PMOLED 128X64 WHITE
DataSheet
DLC0096DNOG-W-5 PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:22.74mm W x 1.86mm H