NHD-3.5-320240MB-ASXN
Description
3.5" MOUNTABLE SUNLIGHT READ TFT
DataSheet
NHD-3.5-320240MB-ASXN PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H