TCG121SVLQAPNN-AN20
Description
DISPLAY TFT 12.1" LED LVDS
DataSheet
TCG121SVLQAPNN-AN20 PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)
Viewing Area:246.00mm W x 184.50mm H