MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC
Description
5.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE
DataSheet
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:109.30mm W x 66.10mm H